1000TL TWS kulaklık önerisi

Peki ses izolasyonundan memnun musunuz? yani toplu taşımada kullanıldığında dışarıya çok ses verir mi?
Bunu arkadaşımla test ettiğimde en yüksekte sessiz ortamda neredeyse hiç ses gelmediğiniz söyledi. Yani izolasyonu iyi. Aktif gürültü önlemesi de Sony'ninkiler kadar iyi olmasa da işini yapıyor motor gürültüsünü önlüyor.

Anker SoundCore Liberty 2 Pro kullanıyorum. 1000TL gibi düşük bir bütçeye hem iyi ses kalitesi hem de iyi bir ANC sığdırmak çok zor olduğu için bu kulaklığı yercih ettim.

Edit: Bu kulaklığın da sonunda fiyatını güncellemişler. Yurt dışında $100'lık kulaklık, Türkiye'de $60 idi. Türkiye'de de tekrar $100 olmuş.

Abi sizin kararınız saygı duyuyorum da cidden kulak içi kulaklıga bu kadar para mı veriyosunuz?
1000 TL'nin ne kadar değersiz bir miktar olduğunun farkında mısın? Ülkemizdeki alınan vergileri yok sayarsak bile sadece $60 ediyor. Orta seviye bile değil, giriş seviyesi.

Son düzenleme:
Anker Soundcore liberty 2 Pro kullanıyorum. 1000TL gibi düşük bir bütçeye hem iyi ses kalitesi hem de iyi bir ANC sığdırmak çok zor olduğu için bu kulaklığı yercih ettim.

Edit: Bu kulaklığın da sonunda fiyatını güncellemişler. Yurt dışında $100'lık kulaklık, Türkiye'de $60 idi. Türkiye'de de tekrar $100 olmuş.

1000 TL'nin ne kadar değersiz bir miktar olduğunun farkında mısın? Ülkemizdeki alınan vergileri yok sayarsak bile sadece $60 ediyor. Orta seviye bile değil, giriş seviyesi.

Sen maaşını dolarla mı alıyorsun.(!)

Yeni konular

Geri
Yukarı