1000TL' ye kadar Ekran kartı önerisi

@MF ASUS GTX970 STRiX 1114Mhz ile EVGA GTX970 SuperClock ACX 2.0 1165Mhz arasında performans farkı olur mu? ASUS' un soğutması daha hoşuma gidiyor. Siz hangisini önerirsiniz?

@4454 Pascal mimarisini beklemek isterdim fakat bu kart zaten önümüzdeki 4-5 yıl beni götürür diye düşünüyorum ve de fiyatının ne olacağı belirli değil. Bütçem el vermişken almayı planlıyorum. Bu cumartesi bir kart alacağım kesin...

Şuan net bütçeniz 1700 TL ise ve GTX 970'de karar kılmışsınız. O zaman ASUS dışındaki kartlardan birini alabilirsin. Zira ASUS teknik servisini değiştirdiğinden beri çok kötü oldu diyebilirim. En azından Türkiye için böyle. Bu arada önereceğim kartlar:

GALAX GTX970 EX OC BLACK EDITION GTX970, PCI-E16 3.0, 4GB/256bit GDDR5, HDMI, 2xDVI, DisplayPort Ekran kartı - inventus
GIGABYTE GV-N970G1 GAMING-4GD GTX970, PCI-E16 3.0, 4GB/256bit GDDR5, HDMI, 2xDVI, 3xDisplayPort Ekran kartı - inventus
MSI GTX 970 GAMING 4G GTX970, PCI-E16 3.0, 4GB/256bit GDDR5, HDMI, 2xDVI, 1xDisplayPort Ekran kartı - inventus

@Cry-Z Çizgi elektronik bıraktı mı? Teknik servislik bir sorun ile karşılaşmam inşallah diyesim var herkes gibi... Vatan Bilgisayar' dan almayı planlıyorum çünkü nakit ile gidip direk alacağım ve Cumartesi olması önemli bu işin. İnventus' tan bütün bilgisayarımı almıştım zamanında keşke alabilsem yine fırsatım olsa... Önerdikleriniz arasında MSI' a gözüm çarpıyor diğerlerinde bir bilgim yok. Vatan Bilgisayar' da EVGA da gözüme çarptı fakat soğutucusu ve GPU Tweak ya da MSI Afterburner gibi bir programı var mı bilemiyorum...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çekirdek hızının öneminden bahsedilmiş. EVGA' nın 1260Mhz' sine bakmam gerekir mi diye düşünüyorum? Evga GTX970 FTW ACX 2.0 GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı