1000TL'lik Nike eşofman 4-5 ay götürür mü?

ilhan yalçın

Decapat
Yer
Rize/çayeli
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar Nike'ın 1000TL'lik bir eşofmanını gördüm. Şimdi ben genelde 70-100 arasına pazardan alıyorum, hemen yırtılıyor. Bu Nike eşofman 4-5 ay götürür mü? Götürmüyorsa niye bu kadar pahalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Nike'ın 1000TL'lik bir eşofmanını gördüm. Şimdi ben genelde 70-100 arasına pazardan alıyorum, hemen yırtılıyor. Bu Nike eşofman 4-5 ay götürür mü? Götürmüyorsa niye bu kadar pahalı?

Ben 3 yıldır kullanıyorum Nike eşofman sadece kendi hatam yüzünden bacağında ufak bir yırtık var :D

Haftadakaç gün giyeceğine bağlı bende 3 adet var. Haftanın 2 günü giyiyorum. 1 tanesi antrenman diğer ikisini günlük olarak şuan 1.yılı dolduruyoruz. Antrenman için olanın ağ bölgesinde hafif topallaklanma var. Diğer ikisi ilk günkü gibi.

Senin nasıl kullandığına bağlı H&M aldığım bir eşofman yaklaşık 4-5 yıllık hala kullanıyorum bir sorun yok düzgün kullanırsan bir sorun olmaz.

Geri
Yukarı