1000Tl'ye İşlemci+Anakart+APU+Ekran kartı

dikyumcu

Hectopat
Arkadaşlar selamlar. Uzun süredir takip ediyorum forumu ve yardımlarınıza muhtacım şu anda.

2 hafta önce bir hata yaparak amd a10 5800k 7660 hd apu aldım. Ve tabiki performans tırt. Şimdi pc'deki anakartı ve apuyu vererek yeniden bir anakart +ekran kartı ve + işlemci alıcam.

Şu andaki pc sistemim:

• amd a10 5800k 7660 hd işlemci + ekran kartı (apu)
  • GA -F2A55M-DS 2 Anakart..
  • 1 tb hardsk.
  • 60 gb ssd
  • 350 w power supply...

Oyunlardan iyi performans alamıyorum. Bana lütfen 1.000 liralık EKRAN KARTI - ANAKART -POWER SUPPLY ve işlemci önerisi yapın.

Yeni ekran kartına power supply yetmeyebilir, kaldı ki o zaman işlemcideki ekran kartını kullanamazsın sadece taktığın ekran kartı kullanılır. O apu ile Crossfire yapılabilen ekran kartı ucuza bulunabilirse daha mantıklı olabilir. Tabii işlemcinin çektiği güce ve ekran kartının kullanacağı güce dikkat etmek lazım.

Amaç oyun değil galiba iyi bir sistem istiyorsan 1000TL ye anakart işlemci ekran kartı sığmaz. Sığdırırsanda ne kadar iyi olur ki bu nesile göre?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı