1000TL'ye kadar bütçe ile kasa önerisi

Haorelian

Kilopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
İyi günler, şu anki kasam olan thermal take versa N26'ımı daha iyi bir hava akışına sahip bir kasa ile değiştirmek istiyorum. Belirttiğim gibi bütçem 1000 TL'ye kadar uzanıyor. Elimdeki parçalar ise şu şekilde:
Xigmatek Scylla AiO 240mm.
Sapphire RX 5700 XT nitro+
ASUS Prime Pro X370.
2.5" HDD.
3.5" HDD.
2.5" SATA SSD.
Bunları sığdırabileceğim ve aldığımda bana sorun çıkartmayacak bir kasa önerirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

NZXT markasını bilmiyorum ama bir çok kullanıcı Türkiye' ye satışı tekrar açıldı diye sevindi. Malzeme kalitesini vs. bilmiyorum sadece bakmak isterseniz diye link bıraktım.

Peki XPG Invader hakkında ne düşünüyorsunuz? Fiyatına göre güzel özellikleri var gibi. Battlecruiser tercih edilebilir fakat stok bulamadım. Şimdilik CM TD500-Corsair 4000D airflow arasında kaldım.
NZXT markasını bilmiyorum ama birçok kullanıcı Türkiye'ye satışı tekrar açıldı diye sevindi. Malzeme kalitesini vs. bilmiyorum sadece bakmak isterseniz diye link bıraktım.

NZXT Gamers Nexus'da bayağı yerildiğini görmüştüm gerek hava akışı için gerek tasarım hatasından doğan yangın riski gibi.

@Haorelian XPG Invander tercih edilebilir. RGB hastası değilseniz, kaliteli fanlar ile hava akışını da güçlendirirseniz tadından yenmez.

Fan önerisi:

RGB seviyorsanız:

@Haorelian XPG ınvander tercih edilebilir. RGB hastası değilseniz, kaliteli fanlar ile hava akışını da güçlendirirseniz tadından yenmez.

Fan önerisi:

RGB her zaman sıkıntılı gelmiştir bana genelde tek renk yapıp bırakıyorum. Invader ile ilgili tek aklıma takılan şey sıvı soğutmayı kasanın yanına(yan kapak kısmına anakart ile paralel olacak şekilde) monte ettiğimde ekran kartım ile bir sürtüşme yaşaması şu anki kasama takarken bile arada ufak kalp krizleri geçirtiyor çünkü.
Konu kapanabilir, kasa seçimim XPG Invader tarafında oldu ekstra da fan sipariş ettim. Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı