1000TL'ye sistem önerisi

Yer
Antalya/türkiye
Hayırlı forumlar, Technopat'ın tüm sistem toplama videolarını izledim. Yalnız tabi sizin takipcileriniz zaten biliyorlar diye bazı şeyleri anlatmamıssınız ve ilk defa kasa topluyacağım için bilgisizim.
Şimdi efendim ben asgard 382 pure black edition 600w midt atx siyah kasa'yı alacağım.
Peki daha önce bir kasa topladım, ama ilk defa internetten ürünler satın alıp kasa toplayacağım ve korkuyorum.
Şimdi kasayı aldım ben anakart'ıda, işlemciyi'de, remide ve harddiskide bu aldığım kasaya takacağım, anakartı monte ettim, işlemci yuvasına oturtdum, işlemci fanını monte ettiim, remler yuvasına oturdu dediğiniz gibi çıt sesi geldi, haricidisk yuvasına oturtuldu.
Evet buraya kadarını daha önce yaptım aslında şimdi dediğim gibi ilk defa internetten sıfır ürün alıp kasa toplıyacağım için şunu soracağım bunun power tuşu kaplosu reset kaplosu onu bunu her şeyi gelecek mi yani şimdi aşağıda resmini atacağım bileşenleri bağlayıp gerçekten Windows kurup çalıştırabilcek miyim ?
CGyBjLO.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke ilk denemeniz olarak bilen biriyle toplasaydınız...
Kardeş zaten öyle yaptım 4 sene önce şuan elimdeki kasayı bana kuzenim toplamıştı ama o kadar sistem toplama video'su izlememe rahmen kendime güvenmiyorum inşallah bir sorun çıkmaz bu sefer kararlıyım kendim toplıyacağım.
Bu arada arkadaşlar anakart Micro ATX benim seçtiğim kasada ise yapısı Middle Tower yazıyor sığmaz oluyor demi o zaman anlamadım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı