100TL klavye önerisi

Mouse olarak onu kullanıyorum, klavye olarak Bloody B328 kullanıyorum.

Kanka bende M185 kullanıyorum hatta yıllardır kullanıyorum bayada memnunum. :D

Bizim buradaki internetten kafelerde kullanılıyor bayağı işkenceli bir klavye. Space tuşu 1 hafta sonra ölüyor :D

Kanka bende M185 kullanıyorum hatta yıllardır kullanıyorum bayada memnunum. :D
Ben de yıllardır kullanıyorum, fiyatına göre gecikmesi olmayan harika bir kablosuz fare. Gerçekten hiç sıkıntı çıkarmadı bugüne kadar. Bu yüzden diyoruz işte kaliteli ürünler alın kullanın diye, taş gibi oluyorlar.

Ben de yıllardır kullanıyorum, fiyatına göre gecikmesi olmayan harika bir kablosuz fare. Gerçekten hiç sıkıntı çıkarmadı bugüne kadar. Bu yüzden diyoruz işte kaliteli ürünler alın kullanın diye, taş gibi oluyorlar.

Cidden çok kaliteli mouse. Bak bu bendeki mouse ailede dolaşmış. 😂
Amcam 1 sene diğer amcam 2 sene sonra bana benden kardeşime kardeşimden geri bana toplam vardır bir 4 senesi. Cidden efsane bir maouse. Gaming'le yakın uzaktan bir alakası yok fakat gecikme az.

Cidden çok kaliteli mouse. Bak bu bendeki mouse ailede dolaşmış. 😂
Amcam 1 sene diğer amcam 2 sene sonra bana benden kardeşime kardeşimden geri bana toplam vardır bir 4 senesi. Cidden efsane bir maouse. Gaming'le yakın uzaktan bir alakası yok fakat gecikme az.

Gaming ismi taşıyan M185 fiyat bandındaki mouseların çoğu 3 sene zor götürecek kalitesiz ve sadece ışığına para verdiğimiz mouselar. Böyle kaliteli mouse az.

Merhaba arkadaşlar, ben laptopun klavyesiyle rahat oyun oynayamadığım için bir klavye istiyorum. Arkadaşlar bana 100TL'ye kadar bir klavye önerir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı