100TL kulak içi kulaklık tavsiyesi

yetiskin

Decapat
Daha fazla  
Kulak üstü kulaklıklar baş ağrısı yaptığından kulak içi kulaklık tercih ediyorum ve sizlerden 100 TL bandında mikrofonu kuvvetli kulaklık önerisi istiyorum.

Cevap ve önerilerinizi bekliyorum, iyi sosyaller.

Aynı konuyu tekrar açmana gerek yok.
Moderatör düzenliyor hocam.
JBL C100SL öneririm. 4.5 yıl götürdü beni. Şuan en düşük değeri 120 TL. Linki bırakıyorum. Mikrofon olsun ses olsun baya memnun etti beni.
Ek olarak USB ses kartı ile ilgili fazla bir bilgim yok.
Bakacağım, ilginize teşekkür ederim.

101.79TRY 64% OFF|TRN MT1 Hi FI 1DD dinamik kulak içi kulaklık sürücü HIFI bas Metal monitörü koşu spor kulaklık TRN X7 VX TA1 BA15 ST1|Bluetooth Earphones & Headphones| - AliExpress"sku_id"%3A"12000024194447747"%7D&pdp_pi=-1%3B107.14%3B-1%3B-1%40salePrice%3BTRY%3Bsearch-mainSearch
Attığım satıcı güvenilir. Saydam, mikrafonlu modelini kullanıyorum. Abi yok böyle bi bass. Git al bunu o kadar güzelki. 7 Güne falan geldi. Ayrıca kabloları çıkabiliyor. Yani kablo koparsa yeni kablo alabilirsin mağazasından. Kulağın küçükse belki ilk başlarda kulağından düşebilir. Sonra sıkıntı olcağını sanmıyorum. Ama kalitesi muazzam.

101.79TRY 64% OFF|TRN MT1 Hi FI 1DD dinamik kulak içi kulaklık sürücü HIFI bas Metal monitörü koşu spor kulaklık TRN X7 VX TA1 BA15 ST1|Bluetooth Earphones & Headphones| - AliExpress"sku_id"%3A"12000024194447747"%7D&pdp_pi=-1%3B107.14%3B-1%3B-1%40salePrice%3BTRY%3Bsearch-mainSearch
Attığım satıcı güvenilir. Saydam, mikrafonlu modelini kullanıyorum. Abi yok böyle bi bass. Git al bunu o kadar güzelki. 7 Güne falan geldi. Ayrıca kabloları çıkabiliyor. Yani kablo koparsa yeni kablo alabilirsin mağazasından. Kulağın küçükse belki ilk başlarda kulağından düşebilir. Sonra sıkıntı olcağını sanmıyorum. Ama kalitesi muazzam.
Aldığım sesten ziyade mikrofon kalitesi önemli benim için. Anlaşılır, temiz ve yüksek bir ses lazım. Deneyimin nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı