100TL Kulakiçi Kulaklık Önerisi

Dark-Man

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Elektronikçi
Alixpress de kz kulaklıklar var. Aralarından en iyisi hangisi sizce? Kz dışındaki markalar bu bütçede iyi değil gibi. Aradığım şey temiz ses veren mid bir kulaklık. Kulaklıkta mikrofon olması lazım. Kulaklık bir noktadan sonra öznel bir kavram bu yüzden tecrübelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Alixpress de kz kulaklıklar var. Aralarından en iyisi hangisi sizce? Kz dışındaki markalar bu bütçede iyi değil gibi. Aradığım şey temiz ses veren mid bir kulaklık. Kulaklıkta mikrofon olması lazım. Kulaklık bir noktadan sonra öznel bir kavram bu yüzden tecrübelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.
Kablosuz istersen gayet güzel ürün: JBL T180bt Sports Wireless Bluetooth Kulakiçi Kulaklık- Kırmızı(ithalatçı Garantili) t180k | Trendyol

Hepinize teşekkürler arkadaşlar. Kablosuz kulaklık istemiyorum. Ayrıca yukarıda da belirttiğim gibi mikrofonu olması gerekiyor.

@SideWinder Dostum bu kulaklığı biliyorum arkadaşımda var ufaktan bir dinlemiştim ama beni etkilemedi. Belki 70 liranın karşılığını veriyor ama açıkçası tercih edeceğim bir kulaklık değil.

@Sylveon Cx 200 modeli iyi bir model ancak mikrofonu yok eğer mikrofonu olsaydı direkt alacaktım.

Alixpressteki KZ kulaklıklar ile ilgili fikriniz var mı?

Son düzenleme:
Bir öneri de bulunmak istiyorum sizin tercihiniz tabi ki de ama kulak içi kulaklıklar kulağınıza ilerleyen zamanlarda zarar verir hava almadığı için ve ses çok yakından geldiği için sesi süzmeden direk orta kulağa geliyor ve buda zararlar oluşturuyor dediğim gibi tercih sizin :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı