100TL Kulaklık Önerisi

Gheky

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, 100TL bütçem var. Kulak üstü kulaklık almak istiyorum. Mümkünse bassları güçlü olsun. Hem müzik dinlemek için hem de oyunlarda kullanacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam bu ürünleri bir yerde kafama takmadan ve denemeden almazdım. İstanbul civarlarında oturuyorsan gidip bir teknoloji mağazasında deneyip ondan sonra internette en uygun yerden alman.
İstanbul Beylikdüzü yakınlarında oturuyorsan Marmarapark Mediamarkt'a gidip deneyimleme şansın var, bütün kulaklıklar denenebilir. Jag girişleri açık telefonunu takıp hepsinde müzik dinleyebiliyorsun.

Ben olsam bu ürünleri bir yerde kafama takmadan ve denemeden almazdım. İstanbul civarlarında oturuyorsan gidip bir teknoloji mağazasında deneyip ondan sonra internette en uygun yerden alman.
İstanbul Beylikdüzü yakınlarında oturuyorsan Marmarapark Mediamarkt'a gidip deneyimleme şansın var, bütün kulaklıklar denenebilir. Jag girişleri açık telefonunu takıp hepsinde müzik dinleyebiliyorsun.
Teşekkürler, İstanbul'da oturuyorum. Yakınımda Media Markt var. Haklısın, denemem daha iyi olacaktır. Önerilerin için teşekkürler denerken göz önünde bulunduracağım.

eğer kafan büyükse kesinlikle snopy rampage modelini alma ayrıyetten gözlük kullanıyorsan ilk 3 gün başının yan tarafları ağrıyacaktır. Şuan kullandığım için tecrübeyle söyliyebilirim....

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı