100TL mouse önerisi

Evelyn

Kilopat
Daha fazla  
Genellikle FPS oyunları oynuyorum, bütçem 100TL civarı. Fazla para vermek istemiyorum. Şu an kullandığım mouse aşırı dandik hızlı şekilde sağ sol yapınca takılıyor ve hareket etmiyor. Her yerde bütçeni artırıp G300S veya G102 al diyorlar, 2 Mouse'da bana tutuş şekli ve boyut açısından uygun değil ayrıca G300S'in çok sıkıntılı ve eski bir mouse olduğunu düşünüyorum. Bu fiyata alabileceğim iyi sensörlü bir mouse var mı? Tek bulabildiğim mouse bu oldu ama sitede Mouse'un IPS değeri vs. yazmıyor. Onun dışında fiyatı arttırıp bunu almayı da düşünüyorum. IPS ve ivlenme hızı oldukça iyi gözüktü sensörüde kötü değil. Önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

G102 almanı öneririm ama eğer uygun değilse bunu al bence. Rampage bulaşma.

Yada bu:

G102 almanı öneririm ama eğer uygun değilse bunu al bence. Rampage bulaşma.

Ya da bu:

Çok fazla ani dönüş yapıyorum oyunlarda bu 2 üründen birini alsam bu bahsettiğim ani hareket yapınca takılma sorunu düzelir mi?

Çok fazla ani dönüş yapıyorum oyunlarda bu 2 üründen birini alsam bu bahsettiğim ani hareket yapınca takılma sorunu düzelir mi?
Şuan kullandığınız mouse'un sensörü ile bunları bir tutamayız. Tabi ki düzelir. Fareyi kullandığınız zeminde önemli tabiki. Düzgün bir mouse pad alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı