100TL oyun önerisi

Akfortisev

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bütçem 100TL indirimlere başlamışken AAA seviyesinde veya sürükleyici güzel grafikli oyun önerisi alabilirmiyim? Aklımda bir 23TL fiyatına Witcher 3 var.
Ha birde Crysis remastered almayı düşünüyorum epicde 87TL indirimle 27TL fiyatına geliyor.

Hiç ücretli oyun oynamasam bile Witcher 3'ün ve Crysis'in mükemmel oyunlar olduğunu biliyorum.Sisteminiz destekliyorsa kesinlikle alın.Toplam 50TL tutuyor zaten.Paranın yarısı cebinizde kalmış olur.

Crysis remastered kesinlikle önermiyorum. Çok sorunlu bir oyun. Önereceğim oyunlar:

Crysis remastered kesinlikle önermiyorum. Çok sorunlu bir oyun. Önereceğim oyunlar:
Xbox game pass sisteminde dishonered bulunuyor oradan oynayacağım da game pass sisteminde witcher 3 bulunuyormu?
Hiç ücretli oyun oynamasam bile Witcher 3'ün ve Crysis'in mükemmel oyunlar olduğunu biliyorum.Sisteminiz destekliyorsa kesinlikle alın.Toplam 50TL tutuyor zaten.Paranın yarısı cebinizde kalmış olur.
Witcher 3 kesin alın. Crysis zaten iyi bir oyun ama en son optimizasyon sorunu vardı. Belki çözmüşlerdir. İkisini de alın.
Arkadaşlar Witcher 3 xbox game pass sisteminde bulunuyormu bilginiz varmı? Bu arada crysisten vazgeçtim optimizasyon özürlüsü bir oyun daha :D

-Witcher 3
-Dying light
-Sleeping Dogs
-Hellblade (Gamepass'te vardı sanırım)
-Spec Ops:The Line
-Metro 2033 & Last Light
-Deux Ex:Human Revolution
-Black Mesa(Half Life 1'in remake'i)
-Alan Wake (Temayı Sevene güzel)
-Tomb Raider
-Bioshock Serisi

Hangileri indirimde bilmiyorum ama genel olarak bunlar ilk aklıma gelenler

-Witcher 3
-Dying light
-Sleeping Dogs
-Hellblade (Gamepass'te vardı sanırım)
-Spec Ops:The Line
-Metro 2033 & Last Light
-Deux Ex:Human Revolution
-Black Mesa(Half Life 1'in remake'i)
-Alan Wake (Temayı Sevene güzel)
-Tomb Raider
-Bioshock Serisi

Hangileri indirimde bilmiyorum ama genel olarak bunlar ilk aklıma gelenler
Teşekkürler bakacağım, birde witcher 3 varmı gamepasste bilginiz varmı?

Dosya Ekleri

• wştcher.PNG
    wştcher.PNG
    5,8 KB · Görüntüleme: 32

Geri
Yukarı