100TL Oyun tavsiyesi

İşletim sistemi
Windows 10

Oğuzhan40

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 GB DD4
Ekran kartı
GTX 1050 4 GB
İşlemci
İ5 7300hq
Merhaba elimde 100TL var. Askeri tarzda bir oyun arıyorum aklımda Arma 3 ve squat var şimdiden squat alıp mı oynasam yoksa indirimleri bekleyip Arma 3'mü alsam?

Merhaba elimde 100TL var. Askeri tarzda bir oyun arıyorum aklımda Arma 3 ve squat var şimdiden squat alıp mı oynasam yoksa indirimleri bekleyip Arma 3'mü alsam?
Atmosferik ve arcade tarzı savaş oyunları istiyorsan bf, cod gibi oyunlara bir göz at derim fakat gerçekçi ve taktiksel istiyorsan yani tek mermide ölmek gibi hell let lose, insurgency, arma 3 tarzı oyunlara bak derim.

Squad oyunu aşırı gerçekçi oyun diyorlar.Ben olsam ikisini de almam gider rdr 2 oynarım.

Squad oyunu aşırı gerçekçi oyun diyorlar. Ben olsam ikisini de almam gider RDR 2 oynarım.

Hocam arkadaş askeri oyun diyor RDR2 askeri oyun mu? Ayrıca arkadaşın RDR2'yi kaldıracak özellikte bir sistemi olduğunuda düşünmüyorum düşük FPS de oynanabilir belki ama ne kadar keyif verir orası meçhul.

Geri
Yukarı