100TL oyuncu faresi önerisi

Bütçe
100 - 120
Arkadaşlar 100 - 120 TL bir mouse arıyorum, kaliteli ve düzgün bir şey olmasını istiyorum. Önerileriniz var mı?
Hocam şekil, RGB vb. önemli değilse ve uzun ömürlü bir mouse istiyorsanız bu fiyata Logitech M100 alabilirsiniz. 100TL civarına hangi "gaming" mouse alırsanız alın bir süre sonra sıkıntı yaşayacaksınız.

Belirttiğiniz bütçeye benim önerim:

Hocam şekil, RGB vb. önemli değilse ve uzun ömürlü bir mouse istiyorsanız bu fiyata Logitech M100 alabilirsiniz. 100TL civarına hangi "Gaming" mouse alırsanız alın bir süre sonra sıkıntı yaşayacaksınız.

Belirttiğiniz bütçeye benim önerim:

Hocam zaten Gaming'den kastım yanındaki iki tuş diğer hiçbir faktör ilgilendirmiyor.

Hocam zaten Gaming'den kastım yanındaki iki tuş diğer hiçbir faktör ilgilendirmiyor.

Hocam tavsiyem biraz daha bütçe ayırmanız, kaliteli bir mouse alın. 100 liralık gaming mouse bir süre sonra elinizde patlar, yılların tecrübesi ile sabittir. En azından şimdi attığımı alabilirseniz uzun süre kullanırsınız. İsteklerinizi tamamen karşılıyor ve sensörü iyi.

Hocam tavsiyem biraz daha bütçe ayırmanız, kaliteli bir mouse alın. 100 liralık Gaming mouse bir süre sonra elinizde patlar, yılların tecrübesi ile sabittir. En azından şimdi attığımı alabilirseniz uzun süre kullanırsınız. İsteklerinizi tamamen karşılıyor ve sensörü iyi.

Zaten bunu almayı düşünmüştüm fakat elimi tam otururmu rahat ederimmi emin değilim

Geri
Yukarı