10100F ve GTX1650 Super sistem alınır mı?

SSD kronik sorunlu PSU iyi değil ayrıca pahalı. Tam bütçeniz ne kadar?
Hocam özelleştirme kısmından sen hangi ssd ve PSU seçerdin? f/p olarak(maks 5000 diyim hocam)

Hocam maalesef gamegarajdan r 3 3100 ve rx5500 xt li sistem aldım, aldığım tarihten itibaren 10 gün içinde bir kere servise gitti geldi, düzelttik demelerine rağmen format atıp göndermişler ve hala aynı sorun devam ediyordu, bende iadesini istedim ve paramı geri yatırmalarını bekliyorum. Bu attığın sistemi gördüm ama dün stokta 8 9 ilde varken bugün sadece van ilinde gözüküyor yani benim param geri karta yatana kadar bu sistem stokta biter hocam

Son düzenleme:
En yakın mağazaya gidip parçaları söylersen sana toplarlar.
Hocam bugün gamegarajla konuştum en geç pazartesi paramı iade edeceklermiş, pazartesi dediğin gibi denicem alabilirsem söylediğiniz şekilde haber veririm hocam ama Tuğra Okan hocamın attığı sistem de kafama çok yattı o fiyata 1650s bakarken 1660s sistem güzel denk geldi.

Anakart: H410MH
Ekran Kartı: 1660S
SSD çıkarıp: https://www.hepsiburada.com/patriot...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.98.7
Bütçeyi 200 tl aştı ama arada dağlar kadar fark olacaktır. İlerde 8 gb ram daha alırsan güzel olur.
Hocam sistem çok kafama yattı teşekkürler
Bir de bütçeyi tutturmak için heralde anakartı düşürdünüz hocam yüz lira için çok sorun olacağını sanmıyorum. Sizce artısı eksisi olur mu anakart seçiminin

Geri
Yukarı