1050 Ti 20 FPS daha düşük

Efe Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2.5 senedir Lenovo Legion Y520t 1050 Ti, i5-7400, 8 GB 2400MHz donanımlı bilgisayar kullanıyorum. Önceden örneğin Apex Legends'da her şey en yüksekte 80 FPS alırken şu an en düşükte 60 ila 130 FPS alıyorum. 130 FPS nadiren oluyor genelde 60-100 FPS arası alıyorum. Sizce bu durumu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna güncelleme gelmesi, termal macunun değişiklik istemesi, sistemin tozlanması ve virüs gibi farklı farklı nedenler olabilir. Termal macunu en son ne zaman değiştirdiniz? Sistemi hiç temizlediniz mi? Malwarebytes ile tarama yapar mısınız?

Oyuna güncelleme gelmesi, termal macunun değişiklik istemesi, sistemin tozlanması ve virüs gibi farklı farklı nedenler olabilir. Termal macunu en son ne zaman değiştirdiniz? Sistemi hiç temizlediniz mi? Malwarebytes ile tarama yapar mısınız?
Sistemi temizledim ama termal macun 2.5 senedir hiç değiştirmedim.

Termal macundan kaynaklı olabilir, ayrıca dediğim gibi malwarebytes ile tarama yapın.
Kurayım, sonuçları atarım.
Termal macundan kaynaklı olabilir, ayrıca dediğim gibi malwarebytes ile tarama yapın.
Ekran Görüntüsü (26).png

Sonuç bu.
İşlemcinin termal macunundan bahsediyoruz değil mi? Ekran kartı termal macunu diye birşey var mı bilmiyorum çünkü ısınma ekran kartımda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı