1050 Ti hiçbir oyunu kaldırmıyor

darkgamer

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bilgisarım 1050 Ti ve yeni nesil oyunların hiçbirini kaldırmıyor. İşlemcim i3 7100 ve 8 GB RAM'e sahibim. Oynamak istediğim oyunlar asc odessy, RDR 2, Metro Exodus, sekiro gibi oyunlar. Sizce bu bilgisayarla ben ne yapmam lazim? Alalı 1.5 sene anca oldu ve fazla oyun bile oynamadım.

Alınması gereken minimum GTX 1060 bana kalırsa bu tarihten sonra. 1050 Ti artık zamanını doldurmaya başladı yavaş yavaş.
Ek olarak sisteminizde GPU'ya bağlı bir performans kaybı yaşıyorsanız Afterburner ile OC yapabilirsiniz.

Kaldırmıyor derken kasıt ne? Örneğin Metro Exodus'ta low ayarlarda 60 FPS sunabiliyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O karttan 1080p ultra her oyunda 60 FPS üstü performans beklemeyin. Yeni çıkan oyunlarla birlikte 1080P low ayarlarda bile 60 FPS veremeyebiliyor.
İşlemciniz zaten 2 çekirdekli, yeni nesil oyunlarda yetersiz kalıyor. Aynı şekilde RAM de öyle.
1050Ti hiçbir oyunu kaldırmıyor gibi genelleme yapmanız yanlış ve anlamsız. 1050Ti'den 2080 performansı falan mı bekliyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı