1050 Ti High Sierra kurulumunda tanınmıyor

Son düzenleme:
Aldığınız hatanın ekran görüntüsünü atabilir misiniz? Çünkü hatanın ne olduğunu görmeden kesin bir şey söyleyemeyeceğim.

Baştan kurlum yaptım kurdum driverı OpenCore'da nvda_drv = 1 ekledim ama yine tanımadı devicesproties gibi bir yer var oradan ekran kartını da ekleyip denedim panic. Apple gibi bir şey yazdı şu an kullandığımda da ekteki görseldeki gibi kalıyor size Config atıyorum.

Dosya Ekleri

• 7f4f6265-6121-43e6-83a2-de18f97db713.jpg
    7f4f6265-6121-43e6-83a2-de18f97db713.jpg
    116,7 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Baştan kurlum yaptım kurdum driverı OpenCore'da nvda_drv = 1 ekledim ama yine tanımadı devicesproties gibi bir yer var oradan ekran kartını da ekleyip denedim panic. Apple gibi bir şey yazdı şu an kullandığımda da ekteki görseldeki gibi kalıyor size Config atıyorum.

Garip. Başka bir macOS sürümü deneme ihtimaliniz var mı? Çünkü bu sorun belki macOS sürümünden dolayı kaynaklanıyor olabilir ama config dosyasını şu an kontrol edemiyorum bu yüzen kesin bir şey diyemeyeceğim. Bu arada ekran kartını nereye eklediniz? Bir de SMBIOS sürümünüzün ne olduğunu da belirtin.

Garip. Başka bir macOS sürümü deneme ihtimaliniz var mı? Çünkü bu sorun belki macOS sürümünden dolayı kaynaklanıyor olabilir ama Config dosyasını şu an kontrol edemiyorum bu yüzen kesin bir şey diyemeyeceğim. Bu arada ekran kartını nereye eklediniz? Bir de SMBIOS sürümünüzün ne olduğunu da belirtin.

SMBIOS sürümüm iMac14, 2 devicespropoties'e add display Controller a basmıştım. Başka bir macOS sürümü denemek istemiyorum çünkü bana en günceli lazım.

Geri
Yukarı