1050 Ti için monitör önerisi

sukarge

Hectopat
Daha fazla  
Başlığın daha önce açıldığını gördüm fakat güncel fiyatlarıyla sizlerden monitör tavsiyesi almak istiyorum. Bütün FreeSync monitörlerde G-Sync aktif edebiliyor muyum bilmiyorum? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1080p60 mönitörlere bakın. Her Freesync mönitörde Gsync aktive edilemez Nvidia tarafından onaylanmış olması gerekir.
Linkteki monitörlerden sadece Gsync compatible yazanlara bakın freesync olup gsync destekleyenler onlar.
O listede olmayıp G-sync destekleyen birçok model var.

Bunların hepsi çok pahalı bütçeme göre. Alacağım herhangi bir FreeSync monitörün gsync ile uyumlu olması tamamen bu listeye göre mi belirleniyor? Bu kadar büyük paralar harcamadan verim alacağım FreeSync monitörler yok mudur?

Geçen sene msi mag 241c modelinde test etmiştim ve stabil çalışmıştı. İki gün önce de yeni sistem topladım. Monitörüm aoc 24g2u. Bu modelde de yırtılma vs göremedim sorunsuz çalışıyor. Alacağınız monitör ismi ile internette veya youtube da araştırna yaparsanız iyi sonuç alabilirsiniz bu konuda. Bu iki monitörde yayınlanan listede yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı