1050 Ti laptop için monitör önerisi

serhatc4nn

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 3 3100 / Ekran Kartı: Sapphire RX570 ITX 4 GB / Anakart: Asus PRIME A320M-F / RAM: Adata XPG 16GB 2x8 3200MHz / HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200RPM / SSD: Adata SU650 240GB / Monitor: Dell 27" G2722HS / 2.Monitör: AOC 21.5" 2216Sw İşletim Sistemi: Windows 10 Pro / Kulaklık: Haylou GT 1 Plus / Mouse: BenQ Zowie EC2 / Klavye: [Logitech K380] Yedek: Corsair K55 RGB PRO XT / Case: FSP CMT120A /
Meslek
Front-end Developer
Va panel ve sorunlu.
cs valo falan oynayacaksan mantıklı;

Bu da kronik sorunlu.
Bu arkadaşın attığını alın. Kendim 27inc modelini kullanıyorum ve çok memnunum incelemesine profilimden makale'ye girersen görürsün. Sorunsuz bir monitördür ve marka ürünün arkasında durur. İncelemeyi okursan daha iyi anlarsın.

KS
KS
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Kilopat
Daha fazla  
Va panel ve sorunlu.

Bu da kronik sorunlu.

Bu arkadaşın attığını alın. Kendim 27inc modelini kullanıyorum ve çok memnunum incelemesine profilimden makale'ye girersen görürsün. Sorunsuz bir monitördür ve marka ürünün arkasında durur. İncelemeyi okursan daha iyi anlarsın.
Teşekkür ederim hocam Gigabayte markasının kronik sıkıntısı nedir acaba ?

NeqetRia

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Gaming X 1050TI,R5 2600X.Acer Nitro 5 3050,R5 5600H.
Meslek
Editör
KS
KS
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Kilopat
Daha fazla  
Va panel ve sorunlu.

Bu da kronik sorunlu.

Hocam tekrardan selamlar. Alanım biraz dar monitörün ayağıyla beraber derinliği nedir acaba ? Çok yer kaplıyor mu ? Cm olarak yazabilme şansınız varsa çok sevinirim.

Yukarı