1050 Ti-R5 2600 performansı nasıl olur?

Furkan bulduk

Kilopat
Arkadaşlar sorun çözülmüştür HDMI ağız kısmında bir eğrilik var tam oturmuyor monitöre şimdi fark ettim herkese teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz.

Hocam konuyla alakasız ama bende de 1050 Ti ekran kartı var, işlemcimi 2. elden Ryzen 5 2600'e yükseltmek istiyorum. Sistemin FPS değerleri nasıl? Stok soğutucu ile Ryzen 5 2600 fazla ısınmadan çalışabiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam konuyla alakasız ama bende de 1050 Ti ekran kartı var, işlemcimi 2. elden Ryzen 5 2600'e yükseltmek istiyorum. Sistemin FPS değerleri nasıl? Stok soğutucu ile Ryzen 5 2600 fazla ısınmadan çalışabiliyor mu?

Odanızın derecesine ve kasanıza göre çok değişiklik gösterebilir onları da belirtmeniz lazım.

Odanızın derecesine ve kasanıza göre çok değişiklik gösterebilir onları da belirtmeniz lazım.
Kullandığım kasa Zalman Z3 Plus. Görüntüye çok önem vermediğinde yan kapağı açık kullanıyorum. Hava akışı konusunda sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Oda sıcaklığı konusunda da net bir şey diyemem fakat şu yaz aylarında doğal olarak çok sıcak, kış aylarına göre neredeyse 9-10 derece fark ediyor.

Hocam kusura bakmayın sorunuzu görmedim fps değerleri bf1 150 gta5 100 valorant 200 sıcaklık en fazla 50°

Geri
Yukarı