1050 Ti sistemde oyun açılmıyor

CarlieDenKs

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar daha önceden konu açmıştım ekran kartının bazı işlevlerini yeri getiremediği hakkında. En sonunda forumdaki arkadaşlarım yeni satın aldığım ekran kartının VRAM kısmının bozuk olduğunu düşündüler ve iade etmemi söylediler. İade için işlemleri başlattım onlarda servise geri göndermişler sorunu var mı diye. MSI'ın kendi servisi, bütün testleri yapmış fakat bir hata bulunamamış. Tüm portlardan görüntü alınmış FurMark, 3D mark, valley, heaven, superposition testleri yapılmış. Isı ve FPS değerleri normal çıkmış. Geldiğinde tekrar driver kurulumunu yaptım fakat hala oyun açamıyorum. Sizce sorun ne olabilir herhangi başka bir parçada mı yoksa yine ekran kartında mı?
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
8 GB DDR3 RAM.
ASUS H81M-C anakart.
Intel 4460 CPU 3.20 (4cpus)
MSI GTX 1050 Ti.
500W güç.

Parça uyumluluğunda bir sorun yok gibi sorun güç kaynağı olabilir. MSI'a iade için göndermişsin ve bir sorun yok demişler bir FurMark deneyebilir misin acaba siyah ekran verecek mi test edelim.
8 GB DDR3 RAM.
ASUS H81M-C anakart.
MSI GTX 1050 Ti.
500W güç.

Biraz geç geldim gereksiz mesajdan ban yedim :D.

8 GB DDR3 RAM.
ASUS H81M-C anakart.
MSI GTX 1050 Ti.
500W güç.

Buradan indirebilirsin.

Son düzenleme:
Ben de biraz geç geldim kusura bakmayın:) furmark ı da servis denemiş, onunla birlikte baya bir uygulama daha. Tamirciye gönderdim bilgisayarı tek tek parçaları dener umarım öyle bir sonuç çıkar. Anakart veya ramde bir bozukluk olursa yine ucuz yırtmış olurum umarım öyledir. Fakat o görev yöneticisinde ki bellek ve disk kısmının 2-3 mb ile %100 e yakın kullanımını bir türlü anlamış değilim

Ben de biraz geç geldim kusura bakmayın:) FurMark'ı da servis denemiş, onunla birlikte bayağı bir uygulama daha. Tamirciye gönderdim bilgisayarı tek tek parçaları dener umarım öyle bir sonuç çıkar. Anakart veya RAM'de bir bozukluk olursa yine ucuz yırtmış olurum umarım öyledir. Fakat o görev yöneticisinde ki bellek ve disk kısmının 2-3 MB ile %100'e yakın kullanımını bir türlü anlamış değilim.

FurMark'ı denemişler ve bir sorun bulamamışlar acaba siz bulabilecek misiniz onu merak ediyorum eğer FurMark'da sorun çıkmazsa sorun kartta değildir.

Ben de biraz geç geldim kusura bakmayın:) FurMark'ı da servis denemiş, onunla birlikte bayağı bir uygulama daha. Tamirciye gönderdim bilgisayarı tek tek parçaları dener umarım öyle bir sonuç çıkar. Anakart veya RAM'de bir bozukluk olursa yine ucuz yırtmış olurum umarım öyledir. Fakat o görev yöneticisinde ki bellek ve disk kısmının 2-3 MB ile %100'e yakın kullanımını bir türlü anlamış değilim.

Ya da garantiye geri yollayıp oyunlarda test etmelerini söyleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı