1050 Ti sistemde Valorant düşük FPS

Will Bettelheim

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, sistem;

*Msi GTX 1050 Ti
*i3 7100.
*16 GB RAM.
*Msı B250M Pro-VD

Bu sistemde en düşük ayarlarda Valorant'ta 40 70 FPS arası alıyorum, 144 Hz monitör var görüntü çok kötü oluyor oynayamıyorum, driverlar güncel, virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı, yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Merhabalar, sistem;

*Msi GTX 1050 Ti.
*i3 7100.
*16 GB RAM.
*Msı B250M Pro-VD

Bu sistemde en düşük ayarlarda Valorant'ta 40 70 FPS arası alıyorum, 144 Hz monitör var görüntü çok kötü oluyor oynayamıyorum, driverlar güncel, virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı, yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Valorant işlemci gerektiren bir oyun.

Ekran kartı, Windows, BIOS ve Chipset Driver yazılımlarınız güncel mi ?

Merhabalar, sistem;

*Msi GTX 1050 Ti
*i3 7100.
*16 GB RAM.
*Msı B250M Pro-VD

İşlemci eğer bu ise gayet yeterlidir... (Intel Core i3-7100 - 3.90GHz)

Minimum 150+ FPS üzeri almanız gerekir... (1920x1080 Low) Konu takip...

Hocam ekran kartı güncel chipset driver güncel fakat BİOS 4 yıldır güncel değil
güncellemeye korkuyorum elektrik gider veya başka bir şey olur diye
Elektrik sağlayıcınızın sitesinde ne zaman elektrik kesileceği yazar. Buna göre BIOS update yapabilirsiniz. Bunun dışında anakartınızda dual BIOS varsa hiçbir sıkıntı olmaz.

Elektrik sağlayıcınızın sitesinde ne zaman elektrik kesileceği yazar. Buna göre BIOS update yapabilirsiniz. Bunun dışında anakartınızda dual BIOS varsa hiçbir sıkıntı olmaz.
Bios güncellediğimde sorun düzelir mi hocam peki yani bu riske değer mi

Yeni konular

Geri
Yukarı