1050 Ti sisteme ücretsiz oyun tavsiyeleri

Dostum, konu başlığına ücretsiz oyun tavsiyeleri diye başlık yazıyorsun sonra ücretsiz olursa iyi olur diyorsun. Ne istediğini bildiğini sanmıyorum ama cevabını aldın zaten. Ücretsiz önerebileceğimiz oyun yok.
Büyük ihtimalle moderatör değiştirmiş, sonuçta "1050 Ti sisteme mümkünse ücretsiz ama ücretsiz olmasa da olacak oyun" şekilde başlık girilmez.

Dostum, konu başlığına ücretsiz oyun tavsiyeleri diye başlık yazıyorsun sonra ücretsiz olursa iyi olur diyorsun. Ne istediğini bildiğini sanmıyorum ama cevabını aldın zaten. Ücretsiz önerebileceğimiz oyun yok.

Hocam hikayeli oyun istiyorum bana online oyun oyna diyorsun. Ücretsiz ve hikayeli önerebilecek oyunun yoksa konuya neden mesaj atıyorsun.

Hocam hikayeli oyun istiyorum bana online oyun oyna diyorsun. Ücretsiz ve hikayeli önerebilecek oyunun yoksa konuya neden mesaj atıyorsun.

Yok diyoruz dostum sen anlamıyorsun herhalde? Ayrıca elinin altında Google var yazsan oyun satın alabileceğin siteler zaten göreceksin ne var ne yok. Neyse laftan anlayan bir arkadaş gibi durmuyorsun uzatmayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı