1050 Ti ve G4560 sisteme upgrade önerisi

Bütçe
2000-3000

BekirAksoy2

Hectopat
Öncelikle merhabalar foruma yeni katıldım. Anakart H110M PRO VD işlemci G4560 ve ekran kartım da 1050 Ti. 2000-3000 TL arasında para harcamayı düşünüyorum. İşlemciyi değiştirmek önceliğim ve AMD sisteme geçip geçmemekte kararsızım önerilerinizi bekliyorum.

Ben az bilen cahil biri olarak öğrenme amacıyla soruyorum. i3 9310f ile 1650s ekran kartı eklesek anakart elimizde kalsa.
RAM hızı 2133'e sınırlı kalması dışında bir sorun olmaz değil mi? Üstüne güzel bir monitör ekler, ne bileyim başka çevre donanımı ekler.
Tekrar söylüyorum amacım öğrenmek ve konu sahibine uygun bir sistem yükseltme önerisinde bulunmak.

Ben az bilen cahil biri olarak öğrenme amacıyla soruyorum. i3 9310F ile 1650S ekran kartı eklesek anakart elimizde kalsa.
RAM hızı 2133'e sınırlı kalması dışında bir sorun olmaz değil mi? Üstüne güzel bir monitör ekler, ne bileyim başka çevre donanımı ekler.
Tekrar söylüyorum amacım öğrenmek ve konu sahibine uygun bir sistem yükseltme önerisinde bulunmak.

Bu sistem için söylüyorsan anakart o işlemciyi desteklemiyor ama farklı bir anakart modeli için söylüyorsan RAM'lerin düşük MHz'de çalışması dışında hiçbir sorun olmaz diye biliyorum bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı