1050 Ti ve i7 2600 Sisteme Oyun Önerisi

Jodiest

Hectopat
Daha fazla  
8 GB RAM'im var ve oyun önerisi istiyorum. Strateji olmayacak. Aksiyon ve macera oyunu olabilir. PC için olacak. Aşağıdaki oyunların bazılarını bitirdim bazı serileri sevmiyorum mümkünse onları önermeyin;

• GTA Serisi
  • Mafia Serisi (3 hariç)
  • Metro Serisi
  • Max Payne Serisi
  • Saints Row Serisi
  • Assassin's Creed Serisi
  • Mass Effect Serisi
  • Far Cry Serisi
  • Dishonored Serisi
  • Tomb Raider Serisi
  • Skyrim
  • Witcher Serisi
  • S.T.A.L.K.E.R Serisi
  • Metro Serisi
  • Call of Duty Serisi
  • Need for Speed Serisi (Payback Hariç)
Evet bu kadar idi biraz fazla oyun saydım şaşırmış olabilirsiniz :) Dediğim gibi sevmediğim seriler de var içinde kolay gelsin hepinize ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Alan Wake ile Just Cause 3 oynayacağım Just Cause 2 ve Battlefield serisini yazmayı unuttum.

Life is Strange, pixel oyun türü seviyorsanız The Binding Of Isaac, Enter the Gungeon. Önerebilirim.

What Remains of Edith Finch, Quantum Break, Mad Max, Observer, Bioshock serisi, Batman serisi, Prey ve son olarakta -fiyatı biraz pahalı fakat- nieR: Automata önerebilirim.

Pixel oyunlara bayılırım çok teşekkürler. Yazdığınız tüm oyunlara bakacağım sizce ilk hangi oyuna başlamalıyım? Her oyuna aynı anda başlayamıyorum maalesef.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı