1050 Ti yanına 1500TL'yi geçmeyecek sistem önerisi

Bütçe
1500tl

wein

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, sistemim darboğaz olduğu için sistemimde değişikliğe gitmek istiyorum. 1050 Ti ekran kartıma kendi araştırmamla Ryzen 5 1600 işlemcisini buldum açıkçası işlemciyi beğendim. Ama anakart ve RAM hakkında bir bilgim yok. RAM'im de DDR3 olduğu için DDR4 yapmak istiyorum, önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle merhaba, sistemim darboğaz olduğu için sistemimde değişikliğe gitmek istiyorum. 1050 Ti ekran kartıma kendi araştırmamla Ryzen 5 1600 işlemcisini buldum açıkçası işlemciyi beğendim. Ama anakart ve RAM hakkında bir bilgim yok. RAM'im de DDR3 olduğu için DDR4 yapmak istiyorum, önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Anladigim kadariyla islemciye karar vermissiniz ve anakart RAM ikilisi icin 1500 TL butceniz var. Dogru mudur?

işlemciyi daha almadıysanız kesinlikle ama kesinlikle anakarttan ramden düşerek
oyun oynayacaksanız 3500x render ve oyun yapacaksanız 2600x alın

İşlemciyi daha almadıysanız kesinlikle ama kesinlikle anakarttan RAM'den düşerek.
Oyun oynayacaksanız 3500X render ve oyun yapacaksanız 2600X alın.

İndirimden yakaladığım için işlemci pek düşünmüyorum.
Anladigim kadariyla islemciye karar vermissiniz ve anakart RAM ikilisi için 1500 TL butceniz var. Dogru mudur?

1000TL 1200TL arasında anakart ve RAM başlıkta bir tık yanlış açıklamışım sorry.

İndirimden yakaladığım için işlemci pek düşünmüyorum.

1000TL 1200TL arasında anakart ve RAM başlıkta bir tık yanlış açıklamışım sorry.
Islemciyi ne kadara aldiniz?

Alttaki urunler iyi bir secenek olur. Birazcik butce arttirabilirseniz RAM'lerin RGB olani var.

Alttaki urunler iyi bir secenek olur. Birazcik butce arttirabilirseniz RAM'lerin RGB olani var.

İşlemci henüz almadım 1000TL'ye Ryzen 5 1600 düşünüyorum.

16 GB RAM düşünmüyorum şu anlık ucuz bir fiyata 8 GB RAM düşünüyorum önerin var mıdır?

İşlemci henüz almadım 1000TL'ye Ryzen 5 1600 düşünüyorum.

16 GB RAM düşünmüyorum şu anlık ucuz bir fiyata 8 GB RAM düşünüyorum önerin var mıdır?
Çift kanal olması ve 16 GB olması çok fark yaratıyor. 8 GB önermiyorum hiçbir şekilde, ama siz bilirsiniz. R5 1600 yerine AF de bakabilirsiniz, ikisi arasından kesinlikle AF öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı