106 ekran LED TV alınır mı?

Espiri yapmadım. Öyle soruya böyle cevap.
Soruda bir şey olduğunu düşünmüyorum çok normal bir soru acaba küçük mü gelir demek amacıyla sormuştum ki zaten siz ve yorumunuzu beğenen ''yakupro'' isimli kullanıcıda da anlama kabiliyeti beklemem benim hatam ne yazık ki

Soruda bir şey olduğunu düşünmüyorum çok normal bir soru acaba küçük mü gelir demek amacıyla sormuştum ki zaten siz ve yorumunuzu beğenen ''yakupro'' isimli kullanıcıda da anlama kabiliyeti beklemem benim hatam ne yazık ki

106 ekran TV'nin size küçük mü büyük mü geleceğini sizden başkası bilemeyeceği için soruda hiçbir mantık yok. Size küçük gelen başkasına büyük gelebilir ya da tam tersi. Bunu sadece siz bilebilirsiniz. Anlama kabiliyetiniz yüksek olduğu için bunu kolaylıkla anlayabilirsiniz diye tahmin ediyorum.

Sen soruyu sorarken küçük mü büyük mü gelebilir diye eklemen gerekirdi en başta. Odam şu kadar büyük vs. eklemen gerekirdi. Soru biraz sıkıntılı ben yinede cevap vereyim.
Eğer televizyonu koyacağin oda büyükse küçük gelebilir 106 ekran. Oda küçük veya orta halliyse idealdir. Benim salonum 25 metrekare mesela 106 ekran TV var bende. Bana eh işte, az daha büyük olsa olurmuş diyorum. En nihayetinde bu senin bilebileceğin bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı