10600K sistem yeniden başlatılıyor

birtikcsgo

Picopat
Kendi kendine 5 saniyede bir acilip kapaniyor. Telefondan yazabiliyorum. Ne yapmam gerek? En son anakartin driverlarini yuklerken guvenli modda başlayacak vs. bir seyler dedi. Aklimda net bir şey yok, yeniden baslata tikladim, on kereden fazla yeniden baslatti. Nasil duzelir bu sorun?

Sistem: 10600K, 1660 Ti, Z490 Tomahawk, 750W, 3200 MHz RAM.
Bu PC'yi actirabilecek arkadasima simdiden cok tesekkur ederim.

Yani pc surekli reserliyor ve ekran hic gelmiyorken bunu nasil yapabilirim bilmiyorum. Boyle birsey mumkun mu sadece resetliyor pc hic acilmiyor. Bilgisayari acik biraksam 3000 kere resetliyecek ve bozulacaktir sanirim.

Yani pc surekli reserliyor ve ekran hic gelmiyorken bunu nasil yapabilirim bilmiyorum. Boyle birsey mumkun mu sadece resetliyor pc hic acilmiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum pc acilmiyor ki ben buraya girebiliyim. Sanirim kendimi anlatamadim. Pc aciliyor 5 sn icinde goruntu dahi vermeden kapaniyor. Klavye elektrik dahi almiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı