1080 derece direksiyon destekli oyunlar

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
Selamlar herkese, hayırlı ramazanlar diliyorum. Thrustmaster T300 rs GT direksiyon bildiğiniz üzere 1080 dereceye kadar destekli, günümüz oyunlarında 1080 derece desteği olan simülasyon oyunu var mıdır acaba veyahut varsa da deneyimleyen arkadaşlar tavsiye eder mi?

Assetto Corsa'da 1080 derece desteği var ama hiç deneyimlemedim, benim direksiyon 180 derece :(

Daha çok simülasyon odaklı oyun istiyorum, hani böyle ETS gibi City Car Driving gibi bir tık daha sakin geçen oyunlar vs. :) Teşekkür ederim bilgi için.

Assetto Corsa simülasyon oyunu zaten. ETS 2'ye simülasyon deyip Assetto Corsa'ya simülasyon dememek de ne bileyim :d yarış olmasın demek istediniz galiba.

Simülasyon oyunu olduğunu zaten biliyorum ona lafım yok, dediğiniz arcade tarzı değil de daha sakin geçen oyunlar :)

Kendinizi yanlış ifade ettiğiniz için pek anlaşılmıyor dedikleriniz. İyi geceler.

"Gerçek dışı, abartılmış ve gerçek hayatta karşılaşamayacağımız"

Gayet doğru anlatmışım bence, siz gerçek hayatta sokaklarda arka arkaya kapışan ralli arabaları görüyor musunuz? Veyahut caddede arka arkaya yanlayan arabalar? Bence hayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı