1080p 144 Hz Monitör Önerisi

@201189
Teşekkür ederim. Zaten bu fiyattan almadım bende 1390₺ den 9 taksitle aldım. 😊

@201189
Teşekkür ederim. Zaten bu fiyattan almadım bende 1390₺ den 9 taksitle aldım. 😊
Güle Güle kullanın hocam ,o fiyat bandında yakaladıysanız mükemmel tercih tebrik ederim paranızı f/p markalara kaptırmadığınız için sevindim valla :) Ürün elinize geldiğinde ölü piksel testlerini unutmayın kesinlikle ölü pikseller marka seçmezler en kaliteli markada bile üretim hatasından dolayı çıkabiliyor :)

Güle Güle kullanın hocam ,o fiyat bandında yakaladıysanız mükemmel tercih tebrik ederim paranızı f/p markalara kaptırmadığınız için sevindim valla :) Ürün elinize geldiğinde ölü piksel testlerini unutmayın kesinlikle ölü pikseller marka seçmezler en kaliteli markada bile üretim hatasından dolayı çıkabiliyor :)
Aynen testini yapacağım. PSU dan anlıyorsanız şu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz? Ryzen 7 3700X ve MSI MPG X570 İçin PSU Önerisi - Technopat Sosyal

Hocam 27" nasıl sizce ? Genelde epey eleştiriliyor yani oyunlarda veya 1080p çözünürlüğünde ? Sizin görüşünüz nedir kullanan birisi olarak ?

Aralarında TN VA farkı da var.
1080p oyunlarda gayet iyi görüntü veriyor VA panel olması da renkleri daha canlı veriyor.Özellikle fps oyunları oynayan biri olarak ekranının büyüklüğünden kendimi oyunun içinde gibi hissediyorum ama tabiki bu kişiden kişiye göre değişebilir benim 27" olan hoşuma gitmişti.

1080p oyunlarda gayet iyi görüntü veriyor VA panel olması da renkleri daha canlı veriyor.Özellikle fps oyunları oynayan biri olarak ekranının büyüklüğünden kendimi oyunun içinde gibi hissediyorum ama tabiki bu kişiden kişiye göre değişebilir benim 27" olan hoşuma gitmişti.

Teşekkürler hocam. O zaman 27 de 1080p de gayet güzel performans veriyor demektir. Açıkçası bende büyük ekran istiyordum ama kafamda bu tarz soru işaretleri vardı. Sırf bu yüzden acaba 2k mı alsam diye düşünüyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı