1080p 60FPS yayın için kaç Mbps upload gerekiyor?

PcSEVDASI

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda 24 Mbit download ve 3 Mbit uploadlı internete sahibim. 1080p 60 FPS yayın için gerekli hatta sahip miyim ve en az kaç Mbit upload satın almam gerekir? Şimdiden teşekkürler :)
Ekran Görüntüsü (204).png

50 ya da 75 Mbps bir tane Vodafone ya da Superonline internet al fazlasıyla işini görür, internet alacak olursan sakın Türk Net, Türk Telekom, Doruk Net gibi firmaları tercih etme sana verdiğin paranın hakkını bile vermiyorlar anca 3 ya da 8 Mbps internet veriyorlar, internet alırken mutlaka Altyapının desteklediği hıza göre seçim yap, yapmadığın takdirde istediğin hizmeti alamazsın aynısını yaşamış biriyim tüm internet firmalarının abonesi oldum en çok Vodafone ve Superonline'ı beğendim.

50 ya da 75 Mbps bir tane Vodafone ya da Superonline internet al fazlasıyla işini görür, internet alacak olursan sakın Türk Net, Türk Telekom, Doruk Net gibi firmaları tercih etme sana verdiğin paranın hakkını bile vermiyorlar anca 3 ya da 8 Mbps internet veriyorlar, internet alırken mutlaka Altyapının desteklediği hıza göre seçim yap, yapmadığın takdirde istediğin hizmeti alamazsın aynısını yaşamış biriyim tüm internet firmalarının abonesi oldum en çok Vodafone ve Superonline'ı beğendim.

Arkadaşa katılıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı