1080p için GTX 765M yeterli mi?

şevki18

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar leptop alıcam. Gtx 765m yeterli mi? Oyunları 1920x1080 yüksek aylarda açar mı? Gtx 860m ekran kartlı leptop alsam fiyat farkına değer mi 765m i5 işlemci 2254 tl i7 4700m gtx 860 leptop 2600tl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kendiniz karar verebilirsiniz. Oyun performansı mevcut videoda. Ben 860 öneriyorum. Daha güncel bir kart.

Monter'ın sitesinden nasıl alışveriş yapabiliriz bir yerde okumuştum. Peşin para yatırıp sonra alabiliyormuşsun bilgilendirirseniz sevinirim.Öğrenciyim taksitle alacağım:) Monster soğutma konusunda nasıldır. Tam olarak modeli MONSTER ABRA A5 V2.1 15.6 garantisi güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monter'ın sitesinden nasıl alışveriş yapabiliriz bir yerde okumuştum. Peşin para yatırıp sonra alabiliyormuşsun bilgilendirirseniz sevinirim.Öğrenciyim taksitle alacağım:)Monster soğutma konusunda nasıldır.Tam olarak modeli MONSTER ABRA A5 V2.1 15.6 garantisi güvenilir mi?
Monster önermiyoruz. "Ucuz etin yahnisi yavan olur" Recep Baltaş.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı