1080P Odaklı 10.000 TL Oyun Sistemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AfyonleeSevki

Decapat
Arkadaşlar genellikle FPS oyunları oynadığım ve büyük ekran sevmediğim için Asus 24.5" PG258Q monitörü düşünüyorum. 1080P benim için yeterli ve bu sistem beni en az 5 sene idare etsin istiyorum. 1080P olduğu için intel düşünerek i5-9600K ve RTX2070 düşünüyorum. Monitör bütçeye dahil değil. Render, Yayın, Yazılım veya grafik tasarım ile ilgilenmiyorum, önceliğim oyun şimdiden teşekkür ederim.

Aralarındaki fark nedir? Neden işlemciyi yükseltip karttan düştün ki?
Sen 4.100TL'lik bir monitöre bakıyordun aynı özelliklerdeki monitörü 2850TL'ye attım. Vatanda şuan KDV indirimi var. Dediğim monitörü alırsan 2070 i7 9700K toplanır bütçe az daha artarsa.

Sen 4.100TL'lik bir monitöre bakıyordun aynı özelliklerdeki monitörü 2850TL'ye attım. Vatanda şuan KDV indirimi var. Dediğim monitörü alırsan 2070 i7 9700K toplanır bütçe az daha artarsa.

Dostum teşekkür ederim ama aradaki fiyat farkından bahsetmiyorum. Bu 2 monitörün arasındaki 1.200TL edecek ne fark var?

Bence 240Hz gibi gereksiz bir harcama yapmayın. 144Hz size yeter de artar, 2K144Hz şiddetle öneririm. Tabi yine son kararı siz vereceksiniz.

Vatandaki KDV indiriminden de yararlanın derim, çok güzel fiyatlar var.

Bence 240Hz gibi gereksiz bir harcama yapmayın. 144Hz size yeter de artar, 2K144Hz şiddetle öneririm. Tabi yine son kararı siz vereceksiniz.

Vatandaki KDV indiriminden de yararlanın derim, çok güzel fiyatlar var.

Anlatmak istediğim olay FPS oynadığım için 27 inch ekranda keyif almıyorum ve hakimiyet kuramıyorum. 24 inch olupta 2k olmayacağına göre yatırım yapabileceğim bi 240hz değeri var. Ayrıca 1080P olduğu için çoğu oyunda daha iyi FPS alıcağımı düşünüyorum.

Anlatmak istediğim olay FPS oynadığım için 27 inch ekranda keyif almıyorum ve hakimiyet kuramıyorum. 24 inch olupta 2k olmayacağına göre yatırım yapabileceğim bi 240hz değeri var. Ayrıca 1080P olduğu için çoğu oyunda daha iyi FPS alıcağımı düşünüyorum.
Ben fazla tecrübeli değilim eksiksiz toplama konusunda. Ama bu paraya bazı parçaları alırken Vatan kullanılırsa RTX2070 i7 9700K toplanır eminim. Buda CS:GO,PUBG,APEX gibi oyunlarda en düşük ayarlarda 200fps üstü sağlar size %100

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı