1080P oyunculuk için konsol önerisi

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba arkadaşlar. Ben 1080p Full HD 2014 yılından kalma bir televizyona sahibim ve geçtiğimiz birkaç ayda PlayStation 4 sahibi oldum ve halen daha severek oynuyorum eğleniyorum. Soruma gelecek olursak ben 2K veya 4K televizyonlara monitörlere asla geçemem. Bu yüzden hangi konsolu oynamalıyım? 2 sene sonra belki bir Series S alırım tabii bunu zaman gösterecek ben PS4'ü halen daha gerçek anlamda tatmadım. Series S 1080p oyunculuk için iyi deniliyor yani fiyatı 2 sene sonra yaşarsak ve ekonomi çok kötüleşmezse 3.000-3.500 TL civarında almak istiyorum hiç olmadı 2.el alacağım. PS4 almak için fazla geciktim malum yıl olmuş 2021 yeni konsollar çatır çatır çıktılar. Bir de exclusive oyun meraklısı değilim fazla çünkü o oyunları alabilecek param yok. Normalde mesela God of War 119 TL alabilirim ama TLOU 2 fiyatını hatırlamıyorum aşırı pahalıydı. PS5- XSX falan düşünsem onların gerçek tadı 1080p çözünürlüğünde değil. Siz ne tavsiye edersiniz bana? Benim amacım güncellik değil grafik değil tek amacım Online oyunlarda sunucularda oyuncular olsun eğleneyim tarzı.

Herkese iyi forumlar diliyorum.

İleride Series S alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı