1080P oyunculuk için konsol önerisi

Önümüzdeki birkaç sene PS4 ile eskiden gelerek exclusivelerin tadını çıkarın.

Birkaç sene içerisinde artık PS4'e exclusiveler çıkmamaya başladığında veya bütçeniz el verdiğinde Series S alıp GamePass ile aradaki yıllarda çıkmış oyunların bir kısmını oynamış olursunuz. GamePass'te olmayan yeni oyunlar da böylece biraz ucuzlamış olur.

Önümüzdeki birkaç sene PS4 ile eskiden gelerek exclusivelerin tadını çıkarın.

Birkaç sene içerisinde artık PS4'e exclusiveler çıkmamaya başladığında veya bütçeniz el verdiğinde Series S alıp Game Pass ile aradaki yıllarda çıkmış oyunların bir kısmını oynamış olursunuz. Game Pass'te olmayan yeni oyunlar da böylece biraz ucuzlamış olur.

En mantıklısı bu diye düşünüyorum hem yavaştan 2 seneye piyasaya 2.eller düşmeye başlar.

Xbox Series S geçiş konsolu olarak piyasaya sürüldü. PS4 Slim ve Xbox One ile 1080p oynayan oyuncuların bütçelerini zorlamadan yeni nesil oyunları oynaması için çıktı desek yanlış olmaz. Fakat 2K desteğini yazılımsal olarak vermesi sebebiyle 30 FPS'yi geçemememiz çok büyük bir handikap. Game Pass ile tadından yenmez ona laf yok.

Xbox Series S geçiş konsolu olarak piyasaya sürüldü. PS4 Slim ve Xbox One ile 1080p oynayan oyuncuların bütçelerini zorlamadan yeni nesil oyunları oynaması için çıktı desek yanlış olmaz. Fakat 2K desteğini yazılımsal olarak vermesi sebebiyle 30 FPS'yi geçemememiz çok büyük bir handikap. Game Pass ile tadından yenmez ona laf yok.
FPS'yi çok sallamıyorum sonuçta PS4 aynı şekilde 30 FPS ama rahatsız etmedi beni hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı