10850K sürekli yüksek frekanslarda çalışıyor

28-29 derece ne sizde böyle ben i7 9700K kullanıyorum 360mm radyatör ile sıcaklıklar 30-40 boşta.

SilverStone PF240 240mm sıvı soğutucu kullanıyorum çok memnunum gerçekten, ayrıca kasam tahminimden daha serin tutuyor.

360mm için bence biraz fazla gibi. Montajı kendiniz mi yaptınız? Belki macun yanlış sürülmüş olabilir veya soğutucu montajın da sıkıntı vardır.

Montajı kendim yaptım macunu da düzgün sürdüğümü düşünüyorum ama macun biraz kalitesiz olabilir boşta 30-40 biraz kötü gibi ama oyunlarda 50-60 o yüzden pek sıkıntı etmiyorum.

Montajı kendim yaptım macunu da düzgün sürdüğümü düşünüyorum ama macun biraz kalitesiz olabilir boşta 30-40 biraz kötü gibi ama oyunlarda 50-60 o yüzden pek sıkıntı etmiyorum.

Evet ısı dereceleri çok sıkıntılı dereceler değil fakat kaliteli bir macun kullanır iseniz ciddi bir etki edebilir diye düşünüyorum.

Bende PF360 kullanıyorum, boşta 28-30 arası yükte 60'ı çok nadir görüyorum. Bu arada bendede çok crackli oyun var belki de virüs yüzünden öyle ama çok rahatsız değilim açıkçası sıcaklıklar iyi çünki

Bende PF360 kullanıyorum, boşta 28-30 arası yükte 60'ı çok nadir görüyorum. Bu arada bende de çok crackli oyun var belki de virüs yüzünden öyle ama çok rahatsız değilim açıkçası sıcaklıklar iyi çünkü.

Crackli oyun kesinlikle tavsiye etmem, çoğu korsan oyun da coin miner virüsü mevcut dikkat etmeniz de fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı