109 TL'ye alınabilecek en iyi klavye

Yok, herhangi bir klavyeniz yok mu? O konuda bir veri yok ortada, o sebeple dedim. Bana PES, FIFA için klavye lazım gibi okudum.

En azından 19 tuşa kadar Anti Ghosting özelliği var.
Sanki bu bütçeye daha iyisi alınabilir ya? Ayrıca tuşlara basarken yumuşak zorlamayan tuşlar olması daha güzel olur sanki. Hunter veya Philips arasında kararsız kaldım.
109 TL gibi bir bütceden fazla birşey beklememen gerekir. Önerebileceğim F/P ürünü bence.
Hunter Series Kharma X Rainbow
Hunter mi Philips mi bi yardımcı olsan.

Sanki bu bütçeye daha iyisi alınabilir ya? Ayrıca tuşlara basarken yumuşak zorlamayan tuşlar olması daha güzel olur sanki. Hunter veya Philips arasında kararsız kaldım.

Hunter mi Philips mi bi yardımcı olsan.
Bana sorarsanız Philips. Çünkü Philips en azından beyaz eşya üretiminde vs. kendini kanıtlamış köklü bir marka. Hunter markasını son zamanlarda duymaya başladım. Ne olduğu belli değil. Yine de kesin konuşmayayım.

Daha iyisi yok bildiğim kadarıyla. Attığım klavyenin diğer 2 klavyeden en büyük farkı 19 tuş anti ghosting özelliğinin olması. Yani 19 tuşa aynı anda basarsanız hepsini de algılıyor. Normalde kalvyelerde en fazla 3 veya 4 tuşa aynı basabilirsiniz, sonraki bastığınız tuş veya tuşlar hiç basılmamış gibi algılanmaz.

Ayrıca o bütçede alınabilecek kalvyeler belli. O yüzden fazla para vermeye gerek yok.

Philips o klavyeyi kendisi üretmiyor. Çinli bir markanın Philips yazılı hali sadece. Yani Rampage, Gamepower, Dark gibi.

Geri
Yukarı