10900K sistem bazen görüntü vermiyor

ceboniesta

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Donanım olarak:
Gigabyte Z490 anakart.
10900K işlemci.
16+16 32 GB RAM.

Gerisini es geçiyorum. Sorunum cihazı normal şekilde açıyorum her şey stabil normal çalışıyor hiçbir sıkıntı yok. Gün sonu kapatıp bazen direkt yeniden başlattığımda ekrana görüntü gelmiyor. Kasa normal çalışıyor ama görüntü gelmiyor. Cihazı kapatıp RAM'leri çıkarıp takınca yine normal çalışıyor ama bir süre sonra kapatıp açınca yine görüntü vermiyor. Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı acaba?

Herkese merhaba,

Donanım olarak:
Gigabyte Z490 anakart.
10900K işlemci.
16+16 32 GB RAM.

Gerisini es geçiyorum. Sorunum cihazı normal şekilde açıyorum her şey stabil normal çalışıyor hiçbir sıkıntı yok. Gün sonu kapatıp bazen direkt yeniden başlattığımda ekrana görüntü gelmiyor. Kasa normal çalışıyor ama görüntü gelmiyor. Cihazı kapatıp RAM'leri çıkarıp takınca yine normal çalışıyor ama bir süre sonra kapatıp açınca yine görüntü vermiyor. Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı acaba?

Ekran kartı kullanmıyor musun?

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Ekran kartı RX570 fakat görüntü alamadıktan sonra ram sök tak yapıp alınca onunla alakası yoktur diye düşünüyorum. Anakart üzerinde DRAM'de kalıyor görüntü vermediği zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı