10980XE ve SLI 2080S Sistem Kasıyor

kubilaysenoz

Decapat
Bilgisayarda genelde render ve 3D model yapıyorum. Bazı parçaları yeni topladım ama ilk topladığımda sorun yoktu. Donanımsal olduğunu sanmıyorum. 4-5 program çalışıyordum, sistem %30'dan yukarı çıkmıyordu. Birkaç yerden birkaç program yükledim. Virüslüdür, değildir bilmiyorum. Norton, Malwarebytes ve Hitman ile aratma yaptım. Hitman 3-5 bir şey sildi ancak hala inanılmaz cok kasıyor. Şöyle bir şey fark ettim, bilgim yok. Bilgisi olanlar açıklarsa sevinirim.

1611359803289.png

• RAM:
    Corsair Vengeance RGB Pro 64 GB (8x8gb) DDR4 3000MHz C15.
  • Anakart:
    ROG STRIX X299-XE.
  • İşlemci:
    Intel® core™ i9-10980Xe.
  • Ekran kartı:
    ASUS GeForce STRIX RTX 2080 Super.
    NVLink.
    ASUS GeForce STRIX RTX 2080 Super.
  • PSU:
    ASUS ROG Thor 1200W 80+ Diamond.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir sürücünüz yüklü değil sanırsam anakartınızın üreticisinin web sitesine girin ve oradaki chipset driverlarını vs. hepsini yükleyin.

Simdi soyle, 2 kere fornat attim fakat duzelen bir şey yok. Yok mu bu sorunu nasıl cozerim nedir bu? Dun format oncesi bir ghostreacon wildland oynayayim dedim. 30,60 pfs arasi gitti ki slu için destegi var. Sorun nedir?

Simdi soyle, 2 kere fornat attim fakat duzelen bir şey yok. Yok mu bu sorunu nasıl cozerim nedir bu? Dun format oncesi bir ghostreacon wildland oynayayim dedim. 30,60 pfs arasi gitti ki slu için destegi var. Sorun nedir?
SLI Kablolarının düzgün bağlanıp bağlanılmadığına bakar mısınız? Tek 2080 deneyin aynı aygıt hatalarını veriyor mu diye bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı