11.000 TL Civarı telefon önerisi

Bütçe
11.000

ATADEVRIMM

Hectopat
Bütçe olarak 11.000 TL civarı bütçem var.
Araştırdığımda 3 Xiaomi Note 12 Pro üzerinde yoğunlaştım fakat ufak bir market araştırması yaptığım da genel olarak Vivo Y35 ve Tecno Camon 19 Pro önerildi.

Tecno ve Vivo markasını daha önce duymadım, haliyle yorumlarınızı bekliyorum. Xiaomi daha önce kullandığım markadır, hatta ailemde kullanan 4 kişi var ve herhangi bir sorun yaşamadık telefon konusunda.
Kullanım konusunda oyun oynamayacağımı belirtmek isterim. Fotoğraf çekme konusunda etkin bir kullanımım olacağı için kamerası önemli.
Redmi Note 12 Pro
Redmi Note 12 Pro

Tecno Camon 19 Pro
Tecno Camon 19 Pro

Vivo Y35
Vivo Y35

Bu telefonlar arasında kaldım. Sizce hangisi alınır? Hangisi alınmaz? Hangi sebepten dolayı alınır ya da alınmaz? Fiyat bazında alınabilecek farklı telefon varsa önerebilirsiniz.
Şimdiden görüşleriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Araştırdığımda 3 Xiaomi Note 12 Pro üzerinde yoğunlaştım fakat ufak bir market araştırması yaptığım da genel olarak Vivo Y35 ve Tecno Camon 19 Pro önerildi.

Tecno ve Vivo markasını daha önce duymadım, haliyle yorumlarınızı bekliyorum. Xiaomi daha önce kullandığım markadır, hatta ailemde kullanan 4 kişi var ve herhangi bir sorun yaşamadık telefon konusunda.
Kullanım konusunda oyun oynamayacağımı belirtmek isterim. Fotoğraf çekme konusunda etkin bir kullanımım olacağı için kamerası önemli.
Redmi Note 12 Pro
Redmi Note 12 Pro

Tecno Camon 19 Pro
Tecno Camon 19 Pro

Vivo Y35
Vivo Y35

Bu telefonlar arasında kaldım. Sizce hangisi alınır? Hangisi alınmaz? Hangi sebepten dolayı alınır ya da alınmaz? Fiyat bazında alınabilecek farklı telefon varsa önerebilirsiniz.
Samsung S20 FE hepsini ikiye katlar bu modellerin.

Samsung S20 FE ya da A54 5G bu cihazlar arasından seçmem gerek ise Note 12 Pro.

Redmi Note 12 Pro.
Redmi Note 12 Pro

Tecno Camon 19 Pro.
Tecno Camon 19 Pro

Vivo y35.
Vivo Y35

iPhone XS fotoğraf açısından hepsinden daha avantajlı performans açısından da seni üzmez. 128 GB'lık modelinden alabilirsin.

iPhone XS fotoğraf açısından hepsinden daha avantajlı performans açısından da seni üzmez. 128 GB'lık modelinden alabilirsin.

Bu cihazın sıfırı yok hepsi yenilenmiş baktığım kadarı ile yenilenmiş cihaz alınmaz tavsiye de etmiyorum 😄

Samsung S20 FE hepsini ikiye katlar bu modellerin.

Kullanıcının soba kullanacağını düşünmüyorum Snapdragon işlemci koymuşlar fakat ısıtma gerçekten çöp bu da performansı ister istemez etkiliyor önermem.

Bu cihazın sıfırı yok hepsi yenilenmiş baktığım kadarı ile yenilenmiş cihaz alınmaz tavsiye de etmiyorum 😄

İkinci el öneriyorum yenilenmiş alınmaz zaten piyasada temiz var.

Yeni konular

Geri
Yukarı