11.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
10000-11000
1650 Ti almak istemiyorum 4 GB VRAM bana az gelir :D
sanırım MSI Alpha 15 alacağım gibi. Umarım 2 tane RAM slotu vardır, 8 GB RAM eklerim yoksa da 16 GB RAM alırım değiştiririm.

MSI modelini alın. Gayet iyi bir tercih. 2 adet RAM yuvası var bildiğim kadarıyla. Bu size yardımcı olacaktır.

1650ti almak istemiyorum 4GB VRAM bana az gelir :D
sanırım Msi alpha 15 alacağım gibi. Umarım 2 tane ram slotu vardır, 8gb ram eklerim yoksa da 16gb ram alırım değiştiririm
Alpha kullanıcısı olarak eğer render vs. ile işiniz yoksa 8 gb ek ram'e vereceğiniz parayı da ekleyip şunu almanızı daha çok tavsiye ederim :

Alpha kullanıcısı olarak eğer render vs. ile işiniz yoksa 8 gb ek ram'e vereceğiniz parayı da ekleyip şunu almanızı daha çok tavsiye ederim :
alpha 15'den memnun musunuz peki

aslında alpha 15'de aylar önce gözüm kalmıştı fakat fiyatlar uçunca bir daha yüzüne bakmadım :D

alpha 15'den memnun musunuz peki

aslında alpha 15'de aylar önce gözüm kalmıştı fakat fiyatlar uçunca bir daha yüzüne bakmadım :D
Hayır, değilim. Ekran renk doğruluğu çok kötü. Driverleri fazlasıyla sorun yeni nesil bir sürü özellikten mahrum kullanmak durumundasınız. FPS olarakta 2060'ın gerisinde. İyi yanları ne derseniz soğutması ve klavyesi gerçekten iyi fakat dediğim gibi şuan sorsanız almam koşarak uzaklaşırım Alpha gördüğüm yerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı