11.000 TL Gaming Laptop Tavsiyesi

aerilonn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, çok uzun zamandır araştırıyorum ve sonunda karar verdiğim bilgisayar Dell Alienware 15 kullanan varsa yorumlarını yazabilir mi ya da bu fiyata daha iyi özellikte bulabilceğim bir gaming laptop varsa önerebilirsiniz kısa kesiyim.
Alienware 15 özellikleri
  • i7 7700HQ
  • 16 GB DDR4 2400 MHz RAM
  • 1TB 7200 Rpm HDD ve 256GB SSD
  • GTX 1070 8GB
  • 15.6 inç 120Hz G-Sync ekran
Masaüstü toplamayı düşünmüyorum sürekli bilgisayarı taşıyacağım, üniversiteye götüreceğim. Arada yatakta uzanarak kullanıyorum bütçem max 11.000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alienware nedense TR' de oldukça pahalı. Pek yaygın değil ve alan kişilerin sayısı da hayli sınırlı. R3 kullananlar vardı forumda belki onlar fikirlerini belirtir görürse bu konuyu. Çok şık ve kaliteli bir bilgisayar bende hayranıyımdır tasarımlarına :). Bence bu kadar yüksek bir bütçe varken yeni nesil işlemcili veyahut sene sonuna kadar bol vaktim var diyorsanız yeni nesil ekran kartlı laptoplar alınabilir.

MSI GE73 Raider RGB 8RF-285XTR

20 Haziran'da KDV indirimi ile 7900 tl idi. Yeni gelecek KDV indirimi ile 9000-10000 tl arası olacaktır.

MSI GE73VR 8RF(Raider)-210XTR

KDV indirimi ile 10200 tl civarı idi. 10500 civarı olacaktır Yeni KDV indirimi ile.

MSI GT63 Titan 8RG-041XTR

Şaka gibi ama 11000 tl idi. 1080 ekran kartı ve 8750h mevcut. Yeni KDV indirimi ile 12000 civarı olur diye tahmin ediyorum.

Ben bu 3 ürün için KDV indirimi kovalıyorum. En son indirim 20 Haziran'da bir önceki 6 Haziran'da idi. Bir sonraki çok uzakta değil diye düşünüyorum. Size de aynını yapmanızı öneririm. 7. Nesil işlemci alacağınıza 8. Nesil alın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı