11.000 TL laptop önerisi

Bütçe
11.000

682784

Hectopat
Makaleler
6
Yazılım için kullanılacak GTX 1650 ekran kartı yeterli olur diye düşünüyorum. Aklımda bu model var lakin şu an kampanyada ve ay sonu alacağım için büyük ihtimalle kampanya bitecek fiyatın yükselmesinden korkuyorum. Eğer fiyat aynı kalırsa büyük ihtimalle bunu tercih ederim alternatif olarak başka önerebileceğiniz bir model var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım için kullanılacak GTX 1650 ekran kartı yeterli olur diye düşünüyorum. Aklımda bu model var lakin şu an kampanyada ve ay sonu alacağım için büyük ihtimalle kampanya bitecek fiyatın yükselmesinden korkuyorum. Eğer fiyat aynı kalırsa büyük ihtimalle bunu tercih ederim alternatif olarak başka önerebileceğiniz bir model var mıdır?

Sizin baktığınız laptop şu an fırsat ürünü alırsanız çok kara geçersiniz ama oyun olmayacak sadece yazılım olacaksa başka uygun fiyatlı makinelere de bakılabilir.

Sİzin baktığınız laptop şuan fırsat ürünü alırsanız çok kaara geçersiniz ama oyun olmayacak sadece yazılım olacaksa başka uygun fiyatlı aletlerede bakılabilir
Bilgisayardan oyun oynarken zevk alıyorum ama pek beceremiyorum mobilciyim diyebilirim sadece yazılım için kullanacağım ve kart ay sonu yenilendiği için mecburen ay sonunu bekleyeceğim.

Bilgisayardan oyun oynarken zevk alıyorum ama pek beceremiyorum mobilciyim diyebilirim sadece yazılım için kullanacağım ve kart ay sonu yenilendiği için mecburen ay sonunu bekleyeceğim.

Bencede ay sonunu bekleyin makine güzel ekranı 120Hz sıkıntı yaşatacağını sanmıyorum umarım ay sonuna stoğu kalır şimdi alabilecek bütçeniz nedir ona göre öneride bulunalım.

Benim 6 sene önce aldığım o zamanın fiyatıyla 1700 TL'lik laptopla Unity bile kullanıyorum. Sadece yazılım içinse daha düşük fiyatlı bir şey bulabilirsin belki.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı