11.000 TL laptop önerisi

Bütçe
11.000
İki gün önce hepsiburada fiyatı 11K'ya vardı. İtopyadaki pahalanırsa Hepsiburada'daki ürünü tercih ederim büyük ihtimalle.
Linkteki ürün konu sahibinin paylaştığı ürün ile aynı ancak sizinki 1500₺ daha pahalı. 🤔
Hocam alternatif olarak önereceğiniz başka bir ürün varmıdır?

Yazılım için kullanılacak GTX 1650 ekran kartı yeterli olur diye düşünüyorum. Aklımda bu model var lakin şu an kampanyada ve ay sonu alacağım için büyük ihtimalle kampanya bitecek fiyatın yükselmesinden korkuyorum. Eğer fiyat aynı kalırsa büyük ihtimalle bunu tercih ederim alternatif olarak başka önerebileceğiniz bir model var mıdır?
bak ne alırsan al sakın acer alma acer nitro 5 An517-51 model İ7 10750H GTX1660Ti 16 GB Ram Laptopum var cihaz aldığım günden beri bi anda kitleniyor acer garanti servisini aradığımda kavga ettim bildiğin adam garantisi olmasına rağmen 14 bin tl fiyat çıkardı asla acere bulaşma 7000 tlye bile bulsan nitro 5 sıfır alma sakın yaklaşma acere hayvan gibide ısınıyor

bak ne alırsan al sakın acer alma acer nitro 5 An517-51 model İ7 10750H GTX1660Ti 16 GB Ram Laptopum var cihaz aldığım günden beri bi anda kitleniyor acer garanti servisini aradığımda kavga ettim bildiğin adam garantisi olmasına rağmen 14 bin tl fiyat çıkardı asla acere bulaşma 7000 tlye bile bulsan nitro 5 sıfır alma sakın yaklaşma acere hayvan gibide ısınıyor
Tüketici haklarına verin üretim hatalı galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı