11.000 TL laptop tavsiyesi

İlk sayfadaki Monster laptop kâğıt üzerinde muhteşem. Kullanıcı yorumları da iyiyse tercih edilebilir bence.
Kullanıcı yorumlarını bulamadım pek. Ama bileşenlerin kalitesi biraz soru işareti ben de. Yazılanlara göre çinden alıp üstüne logo basıyorlarmış. Böyleyse aklımı biraz karıştır yani. O yüzden ben de Hp Omen’e döndüm biraz

Meyve veren ağaç taşlanır. Monster fiyat performans olarak çoğu kullanıcı kalbinde taht kurduğu için, böyle lafların dolanması normal. Benim monster kullanan arkadaşlarımın hiçbiri herhangi bir şikayette bulunmadılar şu ana kadar.
Lafi soktun iyi gunler tabii 😀
Valla iyiymis ben monitor klavye dahil 8000 bine toplamistim Ryzen 5 3600 RTX 2060'li sistemi.

Estağfurullah hocam olur mu öyle şey. 2 3 ay önce o fiyatlara toplamak normaldi, ama şuan sadece kasa o fiyata denk gelir.

Meyve veren ağaç taşlanır. Monster fiyat performans olarak çoğu kullanıcı kalbinde taht kurduğu için, böyle lafların dolanması normal. Benim Monster kullanan arkadaşlarımın hiçbiri herhangi bir şikayette bulunmadılar şu ana kadar.

Estağfurullah hocam olur mu öyle şey. 2 3 ay önce o fiyatlara toplamak normaldi, ama şu an sadece kasa o fiyata denk gelir.

Haklisin 45 gun once aldigim sistemi simdi baktim sirf kasa 8500TL tutuyor.

Meyve veren ağaç taşlanır. Monster fiyat performans olarak çoğu kullanıcı kalbinde taht kurduğu için, böyle lafların dolanması normal. Benim monster kullanan arkadaşlarımın hiçbiri herhangi bir şikayette bulunmadılar şu ana kadar
Doğru haklısınız. Almışken bir kere almak istediğim için bu kadar tedirginim. T5 19.2’de sadece arkada 2 fan olması sorun yaratmaz m?

Yeni konular

Geri
Yukarı