11.000 TL okul ve oyun için laptop önerisi

Bütçe
11.000tl civari
Hocam birkaç bilgisayarci arkadasla konustum ama orijinal almazsan sıkıntı cikma olasiligi var dediler.

Hayır hocam bende etkinleştirmedim bir sorun yok sadece birkaç özelliği kullanamıyorsunuz. Kilit ekranı özelleştirmesi gibi ve sağ altta yazı çıkıyor. İnternette güvenilir Key satan yerler var. Bilgisayarınıza yatırım yapın daha önemli. Çoğu kişi bu şekilde kullanıyor zaten.

Hayır hocam bende etkinleştirmedim bir sorun yok sadece birkaç özelliği kullanamıyorsunuz. Kilit ekranı özelleştirmesi gibi ve sağ altta yazı çıkıyor. İnternette güvenilir Key satan yerler var. Bilgisayarınıza yatırım yapın daha önemli. Çoğu kişi bu şekilde kullanıyor zaten.

Çok satış yapan yerlerden aslında alabilir 1K windowsa vermek üzücü çünkü.

tamamdir hocam bildiginiz givendiginiz key satan neresu var?

Hocam 25-30 TL'ye satılan Key'ler var onlardan alması daha mantıklı.

Onlar OEM Key'ler işte hocam alınabilir aslında tam olarak yasadışı olsa bu kadar tercih edilmez bununla ilgili videolar vardı YouTube de. Oradan güvenilir bir site bulup alabilir laptop bulduğuna göre yeni bir konu açması lazım arkadaşın bu konu ile ilgili.

Yeni konular

Geri
Yukarı