11.000 TL oyuncu laptopu önerisi

Hocam Windows'la kafayı bozmuş biri olarak OEM Key'leri sizin araştırmanızı öneriyorum. Yukarıda fiyat farkının sebebini de açıkladığım halde hala bunu yazıyorsunuz.
Hocam ısrar ettiğiniz üzere tekrar araştırmaya başladım. Buyrun buldukça video linkleri atacağım. Hala yasal olduğunu iddia edebilecek misiniz. Daha da kabul etmezseniz microsoft desteğe yazacağım. Çok biliyorsunuz ya hodri meydan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam Windows'la kafayı bozmuş biri olarak OEM Key'leri sizin araştırmanızı öneriyorum. Yukarıda fiyat farkının sebebini de açıkladığım halde hala bunu yazıyorsunuz.
Screenshot_20200917-104421_Chrome.jpg

Bunları okuduktan sonra konunun kapanacağını düşünüyorum. Tabi okursanız...

Son düzenleme:
Hocam ısrar ettiğiniz üzere tekrar araştırmaya başladım. Buyurun buldukça video linkleri atacağım. Hala yasal olduğunu iddia edebilecek misiniz? Daha da kabul etmezseniz Microsoft desteğe yazacağım. Çok biliyorsunuz ya hodri meydan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 670929
Bunları okuduktan sonra konunun kapanacağını düşünüyorum. Tabi okursanız...

Teknosa'dan aldığım laptop da OEM Key girili. Dün Windows'u aradım bir sıkıntı yaşamıştım. Müşteri temsilcisi normal olarak lisansımın orijinal olduğunu öğrenmek için Key'i istedi verdim. Herhangi bir sıkıntı olmadı, bilgisayarıma bağlandı. OEM Key yasal olmasaydı temsilci benimle konuşmayı neden devam ettirsin? Ayrıca Teknosa gibi bir mağaza gidip çalıntı anahtar mı kullanacak?

Bütçeni genişletebilirsin alttakini al ama üsttekini de öneririm
Bu fiyata i7 li laptoplar da var biraz pahalı geldi bana

Windows konusunda tabularını kırarsan şu cihaz gayet başarılı. Evet Monster'a göre konfigürasyon ekran kartı konusunda düşük kalır ama MSI söz konusu. Malzeme kalitesi, kendi sunduğu ekstra uygulamalar, soğutma sistemi vs. Düşünülebilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı