11.000 TL sistem önerisi

Yusuff ArslaNN

Centipat
Daha fazla  
Seçeneklerim bunlar. Hangisi daha iyi? Bu arada baska bir site falan söylemeyin, yalnızca bunları alabilirim ama hangisini alacağıma karar veremiyorum. Valorant vb. Oynayacağım sizce hangisi

Son düzenleyen: Moderatör:

Yapacağın özelleştirmelerin fotoğrafı aşağıda.
İşlemci ram bir de anakart.

Ekran Alıntısı.PNG

1 TB harddisk koysan iyi olur.
Ekran kartını da Asus Dual GTX 1650yapsan iyi olur.

Amazon jp güzel bir ekran kartı al RX 6600XT gibi. Her ay bir parça satın al adam gibi bilgisayarın olsun hiç değilse. 11k yazıktır günahtır 1050 Ti diyor yav

Hepsi çöp.
Parayı buna vereceğine çöpe at.

Kanka bura sadece site degil ilde magazasi var benim kredi karti icrali elden taksit yaptigi icin tek secenek bura. Sen en azindan alsan zorunlu olsan hangisini alirsin?
Amazon jp güzel bir ekran kartı al RX 6600XT gibi. Her ay bir parça satın al adam gibi bilgisayarın olsun hiç değilse. 11k yazıktır günahtır 1050 Ti diyor yav
Kanka assagida cevap veridm adama. Baska secenek yokki sen ginede bi cevap ver alsan hangisini alirdin

Kanka bura sadece site degil ilde magazasi var benim kredi karti icrali elden taksit yaptigi icin tek secenek bura. Sen en azindan alsan zorunlu olsan hangisini alirsin?
Nakit kaç paran var ?
Nakit'in varsa idare edebilecek 2.el bir sistem toplayabilirim.

Geri
Yukarı