11.000TL RTX 2060 laptop önerisi

Yapacağınız upgrade parasına değmeyecek, bunu anlatmaya çalışıyorum.
tek sorunum fotoğrafını attığım sorun. Bu durumu çözecekse paraya kıyarım. yok hiçbir işe yaramaz diyorsan o zaman satmam.
yapacağım yükseltme fotoğrafını attığım 45 fps olayını 60 a çekecekse direkt veririm

Son düzenleme:

Hocam doğru söylüyor. i7-9.nesilden i5-10.nesile geçilmez. Ekran boyutu 17.3'den 15.6 ya düşecek. 1660 Ti ile 2060 arasında öyle ciddi bir fark yok 15-20FPS. Hem laptop satıp hem üstüne para koycaksınız hemde eksileriyle üst modele geçeceksiniz pek mantıklı değil.

Monster faktörünü unutuyorsunuz. Asus veya Msi gibi markaların görece daha iyi soğutucuları olmuş olsaydı beraber CPU kapıştırma işine girerdik. Ancak 9.nesil laptop CPU'ları Monsterlarda hep daha çok ısınıyordu. Dolayısıyla thermal throttling sebebiyle de performansınız düşüyor. Yurtdışı kovalayın. 1320£'a 5800H'lı RTX 3070'li laptop düşürdüm ben :)

Bütçem 11.000. Açılan önceki konulara baktım. Fakat kafama yatan ürün göremedim. FreeDOS olmak zorunda. Boşa para vermiş oluyoruz ürün anahtarı almak varken. İşlemci benim için en önemli unsur. Şu anda kullandığım GTX 1660 Ti, i7 9750H, Monster Tulpar T7 V19.3 laptopumu satacağım. Bu laptopta Squad'da en düşük ayarlarda 50 FPS falan alıyorum, sebebini işlemciye bağladım. Bir de yeni nesil işlemcileri beklemek mi daha mantıklı yoksa şu anda önereceğiniz laptopları almak mı daha mantıklı?
Hocam MSI alpha vardı 10.000 liraya amazonda hatırladığım kadar.

bakıyorum

Baktım da hiç o fiyata ürün bulamadım.
Bişey alabildiniz mi ?
Monster faktörünü unutuyorsunuz. Asus veya Msi gibi markaların görece daha iyi soğutucuları olmuş olsaydı beraber CPU kapıştırma işine girerdik. Ancak 9.nesil laptop CPU'ları Monsterlarda hep daha çok ısınıyordu. Dolayısıyla thermal throttling sebebiyle de performansınız düşüyor. Yurtdışı kovalayın. 1320£'a 5800H'lı RTX 3070'li laptop düşürdüm ben :)
Amazon yurtdışı alımında Amazon Türkiye garantisi kapsamına giriyor mu hocam ?

Yeni konular

Geri
Yukarı